Masopustní sportování ZŠS

Dne 16. února ožila naše tělocvična karnevalovým rejem, při kterém se ale i sportovalo. Zábavnou formou jsme si připomněli tradici masopustu. Ani v období, provázeném veselím, průvody masek a hodováním totiž nezapomínáme na pravidelný pohyb. A tak jsme plnili různé „masopustní“ disciplíny jako: Koblížková skrýš, Přenášení medvěda, Hod na koláč a další, při kterých jsme si užili spoustu legrace. Potom už začala hudba hrát a taneční parket ožil postavami princezen, námořníků, kovbojů i zvířátek. A při závěrečném kolečku a cvičením s barevným padákem jsme to pořádně roztočili!

Mgr. Pavla Bišková